Kontakt   tel: 790 204 262,   e-mail: biuro@odbojnice24.pl
PolskiAngielski
1 » O firmie2
Produkty
Kontakt
  • Odbojnice24.pl
    NIP: 578-192-33-91
  • biuro@odbojnice24.pl
  • GSM: 790 204 262
    TEL: 55 307 00 11
  • Godziny działania sklepuInfolinia czynna od 8 do 18 Sklep czynny 24h

O firmie

Sklep ODBOJNICE24.PL zajmuje się produkcją, kompleksowym doradztwem, dostawą jak i montażem odbojnic przemysłowych. Nasza firma rozpoczęła działalność w 2002 roku, przez cały ten okres zdobywając doświadczenie w produkcji oraz montażu zabezpieczeń przemysłowych, takich jak odbojnice przemysłowe, odboje stalowe oraz naprowadzacze.


Gwarantujemy najwyższą jakość i profesjonalne wykonanie naszych produktów. Naszą główną zaletą są niskie ceny oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

 

  Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do osób zarządzających magazynami, zakładami produkcyjnymi czy parkingami. W każdym z tych miejsc odpowiedni poziom bezpieczeństwa oraz zabezpieczenie przed potencjalnymi wypadkami i zniszczeniami, są kwestiami niezwykle istotnymi. Profesjonalnie zamontowane oraz regularnie serwisowane odbojnice, odboje i naprowadzacze minimalizują skutki oraz ryzyko wystąpienia wypadków z udziałem pojazdów mechanicznych, takich jak samochody osobowe i transportowe, ciężarówki czy wózki widłowe. Elementy tego rodzaju doskonale sprawdzą się nie tylko w magazynie, albo zakładzie produkcyjnym, ale również w bramie czy ciągu komunikacyjnym.


  By dokładniej zorientować się w naszej ofercie zapraszamy do obejrzenia galerii interesujących Państwa produktów. Dla ułatwienia podzieliliśmy nasze wyroby na grupy. Wystarczy kliknąć w wybraną kategorię i obejrzeć nasze produkty. Zachęcamy również do zapoznania się z przykładami realizacji dla konkretnych Zleceniodawców, wśród których odnaleźć można wiele znanych oraz cenionych przedsiębiorstw, działających w różnorodnych branżach gospodarki.

 

  Współpracujemy również z biurami projektowymi - gdzie fachowcy dokładnie określają rodzaj i konstrukcję odbojów, by jak najlepiej dostosować je do oczekiwań oraz potrzeb naszych klientów. Dzięki takiemu podejściu, nasi Zleceniodawcy mają pewność, że zostaną obsłużeni w sposób w pełni profesjonalny, a dobrane dla niech naprowadzacze, odboje czy odbojnice spełnią wszelkie ich wymagania.


Zapraszamy do współpracy!


Przejdź do strony głównej
Copyright 2018 by Odbojnice24.pl, tel: 790 204 262, e-mail: biuro@odbojnice24.pl